Prefabrykacja szaf sterowniczych

Zajmujemy się projektowaniem oraz prefabrykacją szaf sterowniczych, pulpitów sterowniczych maszyn i urządzeń, według dokumentacji powierzonej lub opracowanej przez nas w oparciu o dostarczone założenia. Stosowana aparatura pochodzi od renomowanych światowych producentów. W skład wyposażenia szafy obok aparatury sterowniczej, wchodzą aparaty bezpieczeństwa oraz klimatyzacji. Szafy wykonane są zgodnie z wymaganiami zharmonizowanych norm PN-EN i opatrzone są stosownymi deklaracjami zgodności.

Posiadamy doskonale wyposażony i przygotowany warsztat do realizacji nawet bardzo dużych gabarytowo lub złożonych technicznie szaf sterowniczych. Dokładamy  wszelkich starań aby jakość naszych usług była na wysokim poziomie a standard wykonywanych szaf odpowiadał najbardziej wymagającym klientom.

Zapraszamy do przesłania zapytania:

biuro@slc-automation.pl

Remont maszyn

Posiadamy szeroką ofertę w dziedzinie modernizacji i remontu urządzeń do obróbki metali, pras (pneumatycznych, hydraulicznych, mimośrodowych), drewna oraz tworzyw sztucznych. Podejmujemy się również dostosowywania maszyn do wymogów Unii Europejskiej. Realizujemy zamówienia dla pojedynczych sztuk jak i dla dużych serii . Projektujemy i wykonujemy urządzenia wg przedstawionej dokumentacji.

Grupa inżynierów zajmująca się kompletnym serwisem pras ciągle doskonali swoje umiejętności i stanowi sprawdzony oraz doświadczony trzon inżynierów. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach starych pras hydraulicznych i mimośrodowych. Serwisujemy również prasy sterowane numerycznie (CNC). Zajmujemy się bieżącymi naprawami, uszczelnianiem, regulacją i modyfikacjami pras.